седиште: ул. Борис Трајковски 101/1-1000 Скопје
тел:+389 (02) 55 14 306
моб: +389 (070) 354 923

ул. Штипски пат бб
Кочани, Македонија
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 (033) 297 600
+389 (033) 297 600 +389 (033) 297 620

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Галерија

Контакт информации

ул. Штипски пат бб
2300 Кочани, Македонија
тел :+389 (033) 297 600;  +389 (033) 297 620
седиште: ул. Борис Трајковски 101/1-1000 Скопје
тел:+389 (02) 55 14 306
моб: +389 (070) 354 923
емаил: termoplastltd@yahoo.com   
JoomShaper